THE GREATEST GUIDE TO Тварини

The Greatest Guide To Тварини

The Greatest Guide To Тварини

Blog Article

Світ сповнений гігантів, чиї розміри вражають уяву. Від морських глибин до безкрайніх саван, ці істоти демонструють неймовірні масштаби, досягнуті в ході еволюції.

Основна мета як журналу, так і цієї статті – пояснити складні наукові теми простою та доступною мовою.

Левиці дбайливо охороняють своє потомство. Коли у них левенята, вони дуже небезпечні. Інакше поводяться самці. При наближенні людини самець задере трубою хвіст, почухається боком об кущ, як домашня кішка, треться об ногу господаря, і пильно стежитиме за прибульцем. Лев не атакує без потреби.

Часто левиця підшукує собі напарницю. Так легше полювати і наглядати за нетямущими рудими «кошенятами». А ворогів у левенят вистачає. Звичайно, від хвороб не врятуєш малюків і удвох. Але є інші вороги: великі хижі птахи і особливо гієни. Затримайся на полюванні – і зголоднілі левенята, ведені раннім мисливським інстинктом, розповзуться в різні сторони в пошуках їстівного. Тут-то вони і стають жертвами орлів і гієн. Підстерігають небезпеки і вже дорослих левенят. Коли мати Тварини починає натаскувати їх на полюванні, левенята прагнуть розправитися з будь-яким звіром: досвід приходить не відразу.

Далеко не кожен спортивний автомобіль здатний розвинути таку швидкість.

А їх розмірена хода як не можна краще підходить для ще не зміцнілих ніг бичка.

З якого дерева роблять топорище: вибір найкращої деревини

запасною речовиною клітин є глікоген — полісахарид, гомополімер α-глюкози, основна форма її зберігання в клітинах тварин, більшості грибів, багатьох бактерій та архей.

Ірина Білик: біографія, рік народження, особисте життя, діти

Істота або живий організм, який наділений здатністю рухатися, розмножуватися і харчуватися. Вони є гетеротрофами і головним об’єктом вивчення науки зоології.

Їхня сила дає їм змогу виживати в суворих умовах, будувати житло, добувати їжу і захищатися від ворогів.

Мабуть, будь-хто знає, що бувають зайці-біляки та зайці-русаки і чим вони по зовнішності один від одного відрізняються.

Сукупність тварин тієї чи іншої території вивчає фауністика. Морфологія вивчає будову, форму тіла тварин і закономірності формоутворення окремих органів; включає анатомію, ембріологію, гістологію, цитологію. Умови існування тварин і їхні взаємовідносини з навколишнім середовищем вивчає екологія, поведінку тварин у порівняльному та еволюційному плані — етологія, закономірності поширення їх на земній кулі — зоогеографія, явища мінливості і спадковості — генетика тварин.

Дикі тварини відіграють важливу роль у кругообігу біологічних процесів, що відбуваються в природі. Наприклад, вони є переносниками насіння рослин.

Report this page